Cross-border Cooperation Program Poland-Belarus-Ukraine 2014–2020 Logo - back to the main page of the website
    • english
    • polish
    • by
    • ua

Гра про Полісся

Acronym

GAMPOL

NUMBER

PBU2/0914/18

Project type

Micro-project

STATUS

Completed

THEMATIC OBJECTIVE

HERITAGE

PRIORITY

1.2 Promotion and preservation of natural heritage

PARTNERSHIP

PL-UA

LEAD BENEFICIARY

Ґміна Людвін (Lubelskie Voivodeship, Poland)

BENEFICIARY

Устилузька міська рада (Volyn Oblast, Ukraine)

TOTAL BUDGET 66 805.15 € ENI CO-FUNDING 58 494.58 €
DURATION 21 months 01.03.2020 - 30.11.2021

Project description

Полісся є спільною польською та українською природною спадщиною, тому транскордонне співробітництво є важливим для реалізації проєкту GAMPOL. Загальною метою проєкту є промоція цієї території, зокрема, визначних пам'яток ґміни Людвін та міста Устилуг з використанням інструментів сучасного територіального маркетингу. Основною перевагою Полісся є численні транскордонні екосистеми, що мають високу природну цінність. На жаль, туристичний рух у цій місцевості є слабким, оскільки туристи майже не знають про її природні багатства. Ще одним фактором, що погіршує ситуацію, є неефективний маркетинг та слабка промоція Полісся, а також вузька та  надто стандартизована туристична пропозиція.

Основним продуктом проєкту буде Гра про Полісся. Ця гра буде створена у форматі LARP (рольова гра в реальному часі), на відкритому повітрі, і відбуватиметься на Поліссі, включаючи Людвін та Устилуг. У рамках проєкту будуть організовані тренінги з маркетингу природної спадщини, проведені опитування на відповідній території, результати яких будуть враховані при розробці ігор, також будуть написані сценарії ігор. Буде розроблена двомовна настільна гра та інтерактивна LARP-гра; онлайн-версія гри буде використана для організації транскордонного турніру.

Полісся, що є прикордонним регіоном, вимагає від партнерів співпраці. Саме завдяки їй підвищиться ефективність заходів з маркетингу, промоції та реклами природної спадщини. Гра про Полісся та турнір маютимуть універсальну форму - це означає, що вони зможуть редагуватися, перероблятися та можуть бути легко адаптовані до інших регіонів та місцевостей. Проєкт GAMPOL, використовуючи маркетинг природної спадщини, забезпечить партнерів необхідними знаннями, а також інструментами для реалізації нової туристичної пропозиції, що збільшить привабливість Полісся, в тому числі Людвіна та Устилуга. Більше того, завдяки заходам проєкту  цю територію буде відвідувати більше туристів. Відвідувачі та туристи, приїжджаючи сюди на короткий час, зможуть скористатися новими можливостями регіонального туризму, що дозволить їм відвідати місця транскордонної спадщини та скористатися новими туристичними об’єктами.

Was this page useful?

Very useful
Very useful
Maybe useful
Maybe useful
useless
useless