Cross-border Cooperation Program Poland-Belarus-Ukraine 2014–2020 Logo - back to the main page of the website
    • english
    • polish
    • by
    • ua

"Зелений погляд" — популяризація природоохоронних об'єктів Сокульського повіту та Гродненського району

Acronym

GreenView

NUMBER

PBU2/0928/18

Project type

Micro-project

STATUS

Completed

THEMATIC OBJECTIVE

HERITAGE

PRIORITY

1.2 Promotion and preservation of natural heritage

PARTNERSHIP

PL-BY

LEAD BENEFICIARY

Гродненське обласне відділення громадського об'єднання "Республіканський туристично-спортивний союз" (Hrodna Oblast, Belarus)

BENEFICIARY

Ґміна Сокулка (Podlaskie Voivodeship, Poland)

TOTAL BUDGET 64 722.22 € ENI CO-FUNDING 58 250.00 €
DURATION 28 months 01.07.2020 - 31.10.2022

Project description

Унікальні природні заповідні об’єкти, розташовані в прикордонних регіонах Сокулка (Польща) та Гродно (Білорусь), мають великий туристичний потенціал. На жаль, ці території як туристичні напрямки не користуються великим попитом серед жителів та відвідувачів. Білоруські та польські партнери мають на меті підвищити  конкурентоспроможність та привабливість своїх територій за допомогою візуалізації природних об’єктів, що охороняються, та їх популяризації.

Для цього партнери Green View систематизуватимуть інформацію про заповідні природні об’єкти, що знаходяться в Книшинському лісовому ландшафтному парку (PL), заповіднику Лісовому ландшафтному заповіднику в Городно (BY) та вздовж річок Лососна–Німан.

Ця мета буде досягнута завдяки спільній роботі фотографів та експертів з двох країн у сфері  зокрема, фото – та відеозйомки, туристичної діяльності, охорони природи під час фото- та відеоконкурсів та експедицій, транскордонних круглих столів та публікацій. Для популяризації заповідних територій також планується оновити / розробити три туристичні «зелені» водні маршрути та створити їх електронні версії у формі мобільного додатка. Ці маршрути пролягатимуть через Гродненський лісовий ландшафтний заповідник, Книшинський лісовий ландшафтний парк та вздовж річок Лосошна–Німан.

Спільні зусилля парнерів з двох країн допоможуть підвищити обізнаність мешканців та відвідувачів регіонів про природну спадщину обох лісів. Зміцення я туристичного потенціалу з обох боків кордону сприятиме створенню нових можливостей для транскордонного екотуризму.

Was this page useful?

Very useful
Very useful
Maybe useful
Maybe useful
useless
useless