Cross-border Cooperation Program Poland-Belarus-Ukraine 2014–2020 Logo - back to the main page of the website
    • english
    • polish
    • by
    • ua
    • czcionka

    • A
    • A
    • A

Дороги, що з'єднують польські та українські кордони

AKRONIM

FasterSafer

NUMER

PBU1/0104/16

Rodzaj projektu

Projekt regularny

STATUS

Zakończony

CEL TEMATYCZNY

DOSTĘPNOŚĆ

PRIORYTET

2.1 Poprawa i rozwój usług transportowych i infrastruktury

PARTNERSTWO

PL-UA

BENEFICJENT WIODĄCY

Ґміна Бєляни (Województwo mazowieckie, Polska)

BENEFICJENT

Маневицька районна державна адміністрація (Obwód wołyński, Ukraina)

ŁĄCZNY BUDŻET 2 508 714,47 € DOFINANSOWANIE Z EIS 2 257 843,02 €
CZAS TRWANIA 29 miesięcy 18.07.2018 - 17.12.2020

Opis projektu

Польща та Україна мають спільну історію своїх прикордонних земель. Об’єкти культурної, історичної та природної спадщини є популярними туристичними напрямками для мешканців та відвідувачів цього регіону. Одним з таких об’єктів є село Костюхнівка у Маневицькому районі (Волинська область, Україна), де у 1916 році відбувся бій польських легіонів під командуванням Юзефа Пілсудського. На жаль, переміщення товарів та людей у цій місцевості є утрудненим через поганий стан місцевих доріг. Дороги у ґміні Бєляни (Польща) та Маневицькому районі (Україна) перебувають у незадовільному технічному стані і потребують ремонту.

Проєкт FasterSafer ставить перед собою завдання забезпечити транспортну доступність згаданих районів шляхом модернізації місцевих доріг.У рамках проєкту буде модернізовано сім ділянок доріг загальною протяжністю 23,6 км – п’ять ділянок у Польщі протяжністю 7,6 км (Ковєси-Руцяни, Руцяни-Бєляни Ярослави, Воєвудки Дольне-Воєвудки Гурне) та два відрізки протяжністю 16,0 км в Україні (Собіщиці-Колодії-Вовчицьк-Комарове-Розничі, від села Костюхнівка до дороги М-07). Повна реконструкція пошкоджених доріг буде включати в себе прокладення основи полотна та асфальтового покриття, встановлення дренажної системи, нанесення вертикальної розмітки доріг, будівництво тротуарів, енергозберігаюче світлодіодне вуличне освітлення, а також усунення дерев та чагарників.

Покращення якості дорожньої інфраструктури матиме позитивний вплив на рівень життя мешканців та підвищить доступність території для туристів та підприємців з обох боків кордону. Всі вони виграють від покращеної безпеки руху автомобілів та пішоходів, скорочення часу подорожі та зменшення шкідливих викидів у навколишнє середовище. Більше того, розвиток партнерства через обмін досвідом зміцнить співпрацю інституцій, об’єднаних географією, спільною історією та подібними проблемами. Спільна промоція економічного потенціалу та туристичної привабливості польсько-українського прикордоння дозволить тісніше співпрацювати на рівні регіонів і країн.

Czy ta strona była przydatna?

Bardzo przydatna
Bardzo przydatna
Może przydatna
Może przydatna
Nieprzydatna
Nieprzydatna