Cross-border Cooperation Program Poland-Belarus-Ukraine 2014–2020 Logo - back to the main page of the website
  • english
  • polish
  • by
  • ua
  • czcionka

  • A
  • A
  • A

Полiпшення доступностi Більского повіту i Брестського району завдяки будiвництву та реконструкцiï iнженерно-транспортноï iнфраструктури, що веде до прикордонного переходу «Славатичi-Домачево»

AKRONIM

Accessibility

NUMER

PBU1/0552/16

Rodzaj projektu

Projekt regularny

STATUS

Zakończony

CEL TEMATYCZNY

DOSTĘPNOŚĆ

PRIORYTET

2.1 Poprawa i rozwój usług transportowych i infrastruktury

PARTNERSTWO

PL-BY

BENEFICJENT WIODĄCY

Більський повіт (Województwo lubelskie, Polska)

BENEFICJENT

Комунальне унітарне підприємство з проектування, обслуговування, ремонту та будівництва місцевих доріг для транспортних засобів "Брестоблдорстрой" (Obwód brzeski, Białoruś)

ŁĄCZNY BUDŻET 1 919 488,79 € DOFINANSOWANIE Z EIS 1 727 539,91 €
CZAS TRWANIA 26 miesięcy 01.11.2018 - 31.12.2020

Opis projektu

Більський повіт в Польщі та Брестська область у Білорусі намагаються вирішити питання маргіналізації та низької інвестиційної привабливості. Поганий стан дорожньої інфраструктури та надмірне навантаження на дорожню мережу безпосередньо впливають на якість життя мешканців – адже зростає кількість дорожньо-транспортних пригод та поломок транспортних засобів. Дороги, побудовані кілька десятиліть тому,
не пристосовані до сучасних потреб.

Проєкт Accessibility має на меті покращити доступ до Більського повіту та Брестської області шляхом модернізації дорожньої інфраструктури, що веде до нового пункту перетину кордону перетину Славатичі-Домачево. З польської сторони кордону відбудеться реконструкція повітової дороги № 1051L на ділянці Тучна–Славатичі в Більському повіті (4,4 км). З білоруської сторони також буде відремонтована місцева дорога № N-424 на ділянці Маларита-Мєдна-Знамєнка (5,1 км). Роботи включатимуть укладання нового дорожнього покриття та будівництво автобусних зупинок, знакування, ремонт існуючих дренажних труб, укріплення обочин та будівництво тротуарів. Крім цього, щоб підтримувати стан дороги на належному рівні, партнери також вирішили придбати обладнання для зимового та літнього обслуговування доріг. Спільна промоційна кампанія у пресі та мережі Інтернет, з використанням мобільного додатку для водіїв, допоможе поширити інформацію про реалізацію проєкту серед мешканців та відвідувачів.

У цілому, проєкт підвищить безпеку та якість транспорту у Більському повіті та Брестській області. Фаховість працівників, відповідальних за управління дорожньою інфраструктурою, буде підвищено завдяки обміну досвідом, передовими практиками, знаннями та ноу-хау, що забезпечить тіснішу співпрацю між польською та білоруською прикордонними громадами.

Czy ta strona była przydatna?

Bardzo przydatna
Bardzo przydatna
Może przydatna
Może przydatna
Nieprzydatna
Nieprzydatna