Cross-border Cooperation Program Poland-Belarus-Ukraine 2014–2020 Logo - back to the main page of the website
  • english
  • polish
  • by
  • ua
  • czcionka

  • A
  • A
  • A

Жешув та Виноградів - міста з гуманним відношенням до тварин

AKRONIM

CBC4animals

NUMER

PBU1/0725/16

Rodzaj projektu

Projekt regularny

STATUS

Zakończony

CEL TEMATYCZNY

BEZPIECZEŃSTWO

PRIORYTET

3.1 Wsparcie dla rozwoju ochrony zdrowia i usług socjalnych

PARTNERSTWO

PL-UA

BENEFICJENT WIODĄCY

Центр інвестицій та розвитку Виноградівської міської ради Закарпатської області (Obwód zakarpacki, Ukraina)

BENEFICJENT

Жешівська Асоціація захисту тварин (Województwo podkarpackie, Polska)
Виноградівська міська рада (Obwód zakarpacki, Ukraina)

ŁĄCZNY BUDŻET 667 841,20 € DOFINANSOWANIE Z EIS 601 057,08 €
CZAS TRWANIA 30 miesięcy 01.11.2018 - 30.04.2021

Opis projektu

Безпритульні тварини можуть бути носіями багатьох інфекційних захворювань, оскільки  вони контактують з людьми та дикими тваринами. Міста Виноградів та Жешув борються з цією проблемою, причинами якої є недостатній контроль та імунізація, незадовільна матеріально-технічна база та, нарешті, безвідповідальне ставлення власників тварин. Стерилізація та вакцинація на сьогодні є основними профілактичними методами запобігання зростанню кількості безпритульних тварин.

Для зменшення епідеміологічного ризику партнери проєкту CBC4 Animals вирішили започаткувати спільну профілактичну діяльність. Проєкт передбачає лікування, чіпування, вакцинацію та стерилізацію 100 бродячих тварин у Виноградові та 100 у Жешуві, а також чіпування 900 тварин у Жешуві. Крім того, Асоціація захисту тварин у Жешуві модернізує зал перетримки, включаючи встановлення теплих підлог та заміну металевих сіток скляними стінами. З української сторони, у Виноградові, буде створено Центр контролю за тваринами, до складу якого увійдуть ветеринарна служба, служба відлову тварин та станція утилізації відходів. Тут буде простір для розміщення тварин, карантинна зона, зона вигулу тварин, крематорій. Обидва центри також будуть забезпечені спеціалізованим медичним обладнанням (лапароскоп, ендоскоп, рентгенівські та УЗД апарати, операційні столи, обладнання для аналізу крові та інше), а також спеціалізованими автомобілями. Буде організовано обмін досвідом у сфері хірургії та іншими професійними навичками між працівниками українських та польських організацій. Обидва партнери проведуть навчання на тему поводження з безпритульними тваринами для місцевих мешканців.

Найважливішим результатом реалізації проєкту для прикордонної території Польщі та України стане створення умов для запобігання поширенню інфекційних захворювань серед місцевих жителів. Контроль над чисельністю безпритульних тварин та їх імунізація значно зменшать пряму епідеміологічну загрозу. Обмін досвідом між партнерами та навчальна кампанія підвищить рівень послуг та розширять можливості  пошуку нових господарів для безпритульних тварин.

Galeria

Aktualności z projektu

04 04 / 07 / 2019

Історії з проектів 1. Знайти справжній дім ...

Недовірливий погляд. Чорні сумні очі дивляться з-за ґрат.

Czy ta strona była przydatna?

Bardzo przydatna
Bardzo przydatna
Może przydatna
Może przydatna
Nieprzydatna
Nieprzydatna