Cross-border Cooperation Program Poland-Belarus-Ukraine 2014–2020 Logo - back to the main page of the website
  • english
  • polish
  • by
  • ua
  • czcionka

  • A
  • A
  • A

Ефективна координація рятувальних заходів в Остроленцько-Сєдлєцькому субрегіоні та Волинській області

AKRONIM

COORDINATION

NUMER

PBU1/0216/16

Rodzaj projektu

Projekt regularny

STATUS

Zakończony

CEL TEMATYCZNY

BEZPIECZEŃSTWO

PRIORYTET

3.2 Podejmowanie wspólnych wyzwań związanych z bezpieczeństwem

PARTNERSTWO

PL-UA

BENEFICJENT WIODĄCY

Місто Сєдльце (Województwo mazowieckie, Polska)

BENEFICJENT

Управління Державної служби України з Надзвичайних ситуацій у Волинській області (Obwód wołyński, Ukraina)
Ґміна Корчев (Województwo mazowieckie, Polska)
Міська комендатура Державної пожежної служби в Седльцях (Województwo mazowieckie, Polska)

ŁĄCZNY BUDŻET 1 834 959,87 € DOFINANSOWANIE Z EIS 1 649 261,93 €
CZAS TRWANIA 30 miesięcy 01.01.2019 - 30.06.2021

Opis projektu

Охорона цінних природних територій (територій Натура 2000, басейну річки Буг) є важливою частиною рятувальних операцій на польсько-українському кордоні. Рятувальні групи на цій території змушені протидіяти різним загрозам - і великі лісові пожежі, хімічне забруднення, повені, а також епідеміологічні та екологічні загрози. Однак їхній ефективній роботі перешкоджає відсутність належної координації між різними рятувальними службами та відсутність доступу до професійного навчання. В результаті, час реакції рятувальних операцій є досить тривалим.

Проєкт COORDINATION був створений з метою підвищення безпеки мешканців шляхом побудови нових, повністю обладнаних комплексів для проведення спеціалізованих навчань та обміну досвідом пожежно-рятувальних підрозділів у прикордонних регіонах Польщі та України. У цих приміщеннях у Седльцях та Луцьку буде максимально реалістично відтворено умови порятунку людей, гасіння пожеж, хімічних та екологічних небезпек, що допоможе забезпечити спільні дії пожежників з Польщі та України, покращуючи їхні навички та забезпечуючи попереджувальні та рятувальні заходи. Крім того, всі партнери придбають нове обладнання, включаючи пожежні машини (для екологічних рятувальних операцій, для порятунку на воді, розвідувальні,  протигазові/протидимні), дефібрилятори, компресори високого тиску тощо. Також буде створена спеціальна регіональна база вогнегасних засобів, сорбентів та нейтралізаторів для запобігання екологічним катастрофам в обох країнах. З метою поширення знань про надання першої допомоги та поведінку у надзвичайних ситуаціях для мешканців Седльце будуть організовані заходи під відкритим небом та заняття у школах.

Створення сучасної інфраструктури, забезпечення сучасного обладнання та проведення навчань підвищить безпеку пожежників під час рятувальних операцій. Посилюючи співпрацю, партнери матимуть можливість координувати свої дії, що значно скоротить час реагування та втрати. І,нарешті, проєкт сприятиме підвищенню рівня безпеки мешканців, майна та довкілля на польсько-українському прикордонні.

Movies

Czy ta strona była przydatna?

Bardzo przydatna
Bardzo przydatna
Może przydatna
Może przydatna
Nieprzydatna
Nieprzydatna