Cross-border Cooperation Program Poland-Belarus-Ukraine 2014–2020 Logo - back to the main page of the website
    • english
    • polish
    • by
    • ua
    • шрифт

    • A
    • A
    • A
PBU in Number HERITAGE UA Zamosc 2022 UA карта проєктів

Реалізація

1. Я звернув увагу, що рахунок за аудит проєкту може бути оплачений після завершення періоду реалізації проєкту. Ви можете підтвердити цей виняток?

Так, це вірно. Існує можливість оплати за аудит фінального звіту по проєкту після періоду реалізації мікропроєкту. Бенефіціару необхідно вказати даний вид витрат у фінальному звіті разом з очікуваною датою платежу. Однак ця дата не може бути пізнішою, ніж 3 місяці після дати подання фінального звіту бенефіціаром до СТС. При цьому бенефіціар в списку документів, що підтверджують витрати, в полі «Comments» («Коментарі») повинен описати витрату як «Unpaid expenditure - expected payment date ...» («Неоплачена витрата - очікувана дата платежу ...»).

При використанні цієї опції бенефіціар зобов'язаний надати до СТС підтвердження оплати за аудит протягом 14 днів від дати фактичного платежу або за запитом СТС у більш ранні дати (в кінці фінансового року Програми). Таке підтвердження надалі підлягає відправці в ОУ.

2. Чи зобов'язані ми розміщувати прапор ЄС і логотип Програми на кожному рахунку, що має відношення до реалізації нашого проєкту?

Обов'язкові відомості, які повинні розміщуватися на рахунках, вказані в п.8.2.2 Програмного посібника для 2-го конкурсного набору (а також в аналогічному посібнику для 3-го набору). Рахунки не розглядаються з точки зору промоматеріалів або заходів з візуалізації. Посібник з візуалізації для промоційних цілей доступний за посиланням: http://pbu2020.eu/by/pages/354.

 

Чи була ця сторінка корисною?

Дуже корисно
Дуже корисно
Може бути корисно
Може бути корисно
даремний
даремний