Cross-border Cooperation Program Poland-Belarus-Ukraine 2014–2020 Logo - back to the main page of the website
  • english
  • polish
  • by
  • ua
  • czcionka

  • A
  • A
  • A

Доступнe українсько-польське прикордоння: спільні дії щодо модернізації дорожньої інфраструктури

AKRONIM

Transborder

NUMER

PBU1/0705/16

Rodzaj projektu

Projekt regularny

STATUS

Zakończony

CEL TEMATYCZNY

DOSTĘPNOŚĆ

PRIORYTET

2.1 Poprawa i rozwój usług transportowych i infrastruktury

PARTNERSTWO

PL-UA

BENEFICJENT WIODĄCY

Cлужба автомобільних доріг у Львівській області (Obwód lwowski, Ukraina)

BENEFICJENT

Підкарпатське управління воєводських доріг у Жешуві (Województwo podkarpackie, Polska)
Асоціація органів місцевого самоврядування "Єврорегіон Карпати - Україна" (Obwód lwowski, Ukraina)

ŁĄCZNY BUDŻET 2 473 443,55 € DOFINANSOWANIE Z EIS 2 226 099,20 €
CZAS TRWANIA 33 miesiące 01.12.2018 - 31.08.2021

Opis projektu

Прикордонні регіони України та Польщі – Львівська область та Підкарпатське воєводство  розташовані на периферії своїх країн. Разом з тим,
для них характерний інтенсивний рух транспорту поблизу пунктів пропуску, розташованих на їхній території (Медика–Шегині, Корчова–Краківець, Будомєж–Грушів та Гребенне–Рава-Руська). На жаль, наявна дорожня інфраструктура не пристосована до підвищених вимог транспортних потоків через її незадовільний технічний стан, що перешкоджає транскордонним контактам та знижує привабливість регіону для інвесторів та туристів.

Вирішенням цієї проблеми можуть стати альтернативні шляхи, що ведуть до кордону. Проєкт Transborder спрямований на реконструкцію 19,1 км дороги Мостиська–Краківець у Львівській області (дорога № О141003) та 0,7 км місцевої дороги Синява–Гребенне у Підкарпатському воєводстві (дорога № 867), підвищуючи безпеку та транспортну доступність. З української сторони роботи включатимуть ремонт дорожнього покриття та дренажної системи, а також модернізацію перехресть. З польської сторони передбачається укріплення дорожнього полотна, укладення нового асфальтобетонного покриття та нанесення світловідбиваючої розмітки. Крім того, планується модернізація перехресть та дренажної системи.
Окрім цього, у рамках проєкту буде створено концепцію екологічно чистих рішень для дорожньої інфраструктури Україні та Польщі. Цей стратегічний підхід буде опублікований на веб-сторінках партнерів. Також буде проведено два семінари з цього питання, де учасники зможуть обмінятися ноу-хау, досвідом та найкращими практиками. Публікація статей у регіональній пресі дозволить донести інформацію про досягнення проєкту до широкої громадськості.

Єдина дорожня мережа українсько-польського прикордоння сприятиме транскордонному руху та міжнародним контактам. У перспективі
це призведе до створення нових інвестиційних зон поблизу розширених доріг. Спільні транскордонні ініціативи відіграють важливу роль у зв’язках між людьми та надають нові можливості використання регіонального потенціалу обох країн.

Galeria

Czy ta strona była przydatna?

Bardzo przydatna
Bardzo przydatna
Może przydatna
Może przydatna
Nieprzydatna
Nieprzydatna