Cross-border Cooperation Program Poland-Belarus-Ukraine 2014–2020 Logo - back to the main page of the website
    • english
    • polish
    • by
    • ua
    • czcionka

    • A
    • A
    • A

Спільна ініціатива Мазовецької Спеціалізованої Лікарні в Остроленці та Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ» для підвищення доступності медичних послуг в області сучасної хірургії

AKRONIM

HCS

NUMER

PBU1/0376/16

Rodzaj projektu

Projekt regularny

STATUS

Zakończony

CEL TEMATYCZNY

BEZPIECZEŃSTWO

PRIORYTET

3.1 Wsparcie dla rozwoju ochrony zdrowia i usług socjalnych

PARTNERSTWO

PL-UA

BENEFICJENT WIODĄCY

Мазовецька спеціалізована лікарня ім. Юзефа Псарського в Остроленці (Województwo mazowieckie, Polska)

BENEFICJENT

Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ» (Obwód lwowski, Ukraina)

ŁĄCZNY BUDŻET 1 541 762,00 € DOFINANSOWANIE Z EIS 1 387 585,80 €
CZAS TRWANIA 49 miesięcy 03.11.2018 - 02.12.2022

Opis projektu

Останнім часом мешканці Остроленки та Львова відчувають на собі недостатній рівень медичної допомоги. Обладнання хірургічних відділень лікарень в обох містах є застарілим і потребує частих ремонтів, що призводить до тривалого часу очікування на операції. Частина з них і надалі проводиться традиційним методом (лапаротомія), до того ж, пацієнтів часто скеровують до інших лікарень, навіть за кілька сотень кілометрів. У львівській лікарні мікроінвазивні операції становлять всього 10% всіх проведених втручань. Час очікування на лапароскопію в Остроленці є надто довгим і повинен бути зменшеним.

Партнери проєкту HCS – лікарні з Остроленки та Львова – пропонують спільне вирішення цих проблем. У рамках проєкту вони придбають обладнання для лапароскопічної хірургії для гінекологів, урологів та хірургів. Цей вид лікування, що замінює традиційне інвазивне, дасть змогу швидше одужати та скоротити час очікування. Крім того, буде проведена модернізація операційної та конференц-зали у львівській лікарні. З метою обміну сучасними медичними знаннями між лікарями, що працюють в обох лікарнях, у Львові буде відкрито Телемедичний центр, де проводитимуться тренінги з лапароскопії та на іншу тематику. Важливим є те, що тепер з операційної кімнати  можна буде вести прямі трансляції. І, нарешті, у рамках проєкту  заплановані заходи з охорони здоров’я, спрямовані на підвищення обізнаності людей про фактори, що впливають на їхнє здоров'я.

Завдяки реалізації проєкту можна буде проводити вдвічі більше операцій, ніж зараз. Переобладнання лікарень сучасними лапароскопічними пристроями вплине на безпеку та ефективність послуг та скоротить час очікування на хірургічні процедури. Завдяки Телемедичному центру у Львові будуть готуватись нові покоління кваліфікованих хірургів, які надаватимуть хірургічні послуги на польсько-українському прикордонні впродовж багатьох років після завершення проєкту.

Galeria

Czy ta strona była przydatna?

Bardzo przydatna
Bardzo przydatna
Może przydatna
Może przydatna
Nieprzydatna
Nieprzydatna